Fotoknihy

Zachyťte kouzlo vašeho života v nejkrásnější fotoknize!

10 rozměrů online a spousta dalších na přání

Fotoknihy si můžete objednat online ve formátech, 10 × 15, 13 × 13,  13 × 18, 15 × 15, 15 × 20, 20 × 14, 20 × 20,  30 × 20 na výšku a šířku a 30 x 30 cm. Nevybrali jste z nabízených formátů? Využijte naše šablony pro Adobe Photoshop a navrhněte si Fotoknihu podle svých představ! Podle šablon umíme vyrobit Fotoknihy až do rozměru 40 × 40 cm!

Naše Fotoknihy jsou zhotoveny z fotografií

Většina běžných výrobců tiskne jednotlivé listy či stránky knížek na obyčejný papír. Naše Fotoknihy jsou zhotovovány na klasickém fotografickém materiálu a v knize tak jsou skutečné fotografie a nikoliv levné papírové náhražky z tiskárny.

Vazbu zhotovujeme ručně

Určitě jste někdy řešili problém s přečtením písmenek blízko hřbetu knížky. Stránky musíte ohýbat, abyste se k textu vůbec dostali a po čase tak celou vazbu zničíte. Naše Fotoknihy jsou vázány jiným způsobem, a tak problém s obsahem umístěným blízko hřbetu knihy vůbec nenastane. Fotoknihy navíc před závěrečnou adjustací lisujeme a zajišťujeme kapitálkou pro vyšší odolnost a luxusní vzhled. Kapitálky máme v různých barvách, standardně nabízíme žlutočernou, žlutou, černou, bílou, červenou a modrou. Další barvy jsou na objednávku. Knižní blok je vlepen do desek pomocí předsádek.

Máme nejširší nabídku předsádek a obalů

  • 21 druhů barevných předsádek
  • K pevným obalům dokážeme umístit fotografii pod akrylátovým sklem nebo nalepenou na Kapa desce -kontaktujte nás pro zjištění podrobností.
  • Umíme zhotovit obal z vlastních materiálů. Kontaktujte nás na tel 222 929 039 pro zjištění podrobností.

Dodací lhůty a doručení

Video: Ručně vyráběné fotoknihy nejvyšší kvality