Zachyťte kouzlo vašeho života v nejkrásnější fotoknize!

9 rozměrů online a spousta dalších na přání

Výroba fotografických služeb běží. Vzhledem k situaci ohledně koronaviru doporučujeme využít dopravu přepravní společností a online platby!Fotoknihy si můžete objednat online ve formátech

13 × 13, 18 × 13, 15 × 15, 20 × 15, 14 × 20, 20 × 20,  20 × 30 na výšku i šířku a nově 30 × 30 cm.

Nevybrali jste z nabízených formátů? Využijte naše šablony pro Adobe Photoshop a navrhněte si fotoknihu podle svých představ!
Podle šablon umíme vyrobit fotoknihyaž do rozměru 40 × 40 cm.

Vazbu zhotovujeme ručně

Určitě jste někdy řešili problém s přečtením písmenek blízko hřbetu knížky. Stránky musíte ohýbat, abyste se k textu vůbec dostali, a po čase tak celou vazbu zničíte.
My vážeme fotoknihy jiným způsobem, a tak problém s obsahem umístěným blízko hřbetu knihy vůbec nenastane. Fotoknihy navíc před závěrečnou adjustací lisujeme a zajišťujeme kapitálkou pro vyšší odolnost a luxusní vzhled.
Knižní blok je vlepen do desek pomocí předsádek.

Naše fotoknihy jsou zhotoveny z fotografií

Většina běžných výrobců tiskne jednotlivé listy či stránky knížek na obyčejný papír. Fotoknihy vyvoláváme na klasický fotografický materiál, a v knize tak jsou skutečné fotografie a nikoliv levné papírové náhražky z tiskárny.

fotopapir

Máme nejširší nabídku předsádek a obalů

  • 21 druhů barevných předsádek
  • 34 druhů materiálů na desky fotoknihy
  • 4 druhy vazby fotoknih
  • Pokud byste se rádi zeptali na něco, na co jsme v předchozím textu neodpověděli, kontaktujte nás na e-mailu fotosluzby@fotoskoda.cz nebo na telefonu 222 929 039.

Video návod na tvorbu fotoknihy ONLINE

FotoŠkoda Designer je intuitivní software, se kterým snadno a rychle vytvoříte úžasné fotoknihy a fotopotisky. Vyberte si z množství produktů různých velikostí a barev. Všechny produkty tiskneme na profesionálních strojích na nejlepší materiály. Fotoprodukty doporučujeme vytvářet v prohlížečích: Chrome, Firefox, Opera, Safari (Internet Explorer je zastaralý a není podporován).

Dodací lhůty a způsob dopravy

Standardně vám knihu dodáme do tří pracovních dnů od přijetí zakázky do výroby.
Pokud chcete mít fotoknihu doma dříve, můžete využít expresního dodání do 48 hodin online a do 24 hodin po telefonické domluvě. 

Workshop tvorby fotoknihy ZDARMA

Rádi byste vytvářeli kreativní a hlavně vlastní fotoknihy? S naším lektorem, který vás provede celým procesem, vám to půjde hravě. Během workshopu zdarma se dozvíte, jaké jsou možnosti výběru rozměrů, povrchů a vyzkoušíte si, jak fotoknihu jednoduše vytvořit. Krok za krokem se budeme věnovat i vytváření originálních koláží.

Kompletní ceník fotoknih

Upozornění

Při svázání jednotlivých listů fotoknihy dochází k manuálnímu ořezu, počítejte se spadem cca 5 mm ze všech stran kromě hřbetu.
Maximální počet listů fotoknihy je 30. Pro zhotovení fotoknihy s více listy nás kontaktujte na telefonním čísle 222 929 039.