Zařídili jsme pro vás výdejní místo pro osobní odběr zakázek:

Termín odběru: ihned po potvrzení obchodníkem (vyčkejte na výzvu e-mailem OBJEDNÁVKA {číslo objednávky} - JE PŘIPRAVENA K VYZVEDNUTÍ)
Výdejní doba: Po - Pá 09:00 - 17:00, So+Ne 11:00 – 17:00
Výdejní místo: Vodičkova 37, 110 00  Praha 1
Pro výdej již uhrazené zakázky se dostavte na uvedenou adresu a na místě nás telefonicky kontaktujte na čísle 222 929 029.

Při převzetí zásilky dodržujte bezpečný odstup nejméně 2 metry a použijte ochrannou roušku. Respektujte pokyny obsluhy!

Nechte si zboží a služby dopravit zdarma

Udělejte si vícenásobnou radost, nakupte (zboží či služby) a službou DPD vám dovezeme jakékoli fotoprodukty či fototechniku až ke dveřím úplně zdarma!

Pokud jste v karanténě, i na to jsme připravení a hravě to zvládneme. UVEĎTE TUTO SKUTEČNOST DO POZNÁMKY OBJEDNÁVKY A ZAPLAŤTE OBJEDNÁVKU JEDNÍM ZE ZPŮSOBŮ ONLINE.

Služba DPD vám balíček doručí až ke dveřím, nemusíte nic podepisovat a pouze esemeskou potvrdíte, že jste zboží obdrželi. Doporučujeme platit bezhotovostně (online), abychom se vyhnuli jakémukoliv kontaktu. Ke každé objednávce budeme přistupovat individuálně, abyste vy i kurýr byli v maximálním bezpečí.

Ceny a způsoby doručení

Doprava hotovostní - pozastaveno převodem kartou on-line
Doprava přepravní společností ZDARMA* - pozastaveno ZDARMA* ZDARMA*
Osobní převzetí zdarma - pozastaveno zdarma zdarma
Kurýr po Praze 299,- - pozastaveno 199,- 199,-

* Doprava zdarma platí do 31.3.2020

Expediční náklady

Expediční náklady účtujeme zvlášť ve výši poplatku za vámi zvolený způsob přepravy. Ceny za přepravu jsou kalkulovány pouze v rámci ČR a Slovenska.

  1. Ostatní náklady (např. balné) neúčtujeme.
  2. Náklady na přepravu hradíme též v případě uznané reklamace.

Dodací lhůty

Fotoknihy, fotopotisky, fotokoláže a kalendáře:

  • Standardní dodací lhůta: 3 pracovní dny 
  • Do 48 hodin: + 50% k ceně zakázky (online)
  • Do 24 hodin: +100% k ceně (po telefonické dohodě)

Dodací lhůta zboží běží od dalšího dne od objednání zakázky. Zakázky se evidují do výroby každý pracovní den v 8:00 hodin dopoledne a obchodník informuje zákazníka o stavu zakázky emailem "VE VÝROBĚ".

Dodací lhůty fotoknih s Italskou vazbou

Vzhledem k tomu, že se jedná o ručně šitou luxusní vazbu, termín dodání se liší od standardních dodacích lhůt. Pro termín dodání konkrétního designu nás prosím kontaktujte na telefonní číslo 222 929 039 nebo na e-mail fotosluzby@fotoskoda.cz.

Dodací podmínky

  1. Po námi závazně potvrzené objednávce zhotovujeme zakázky fotoprodukty do 3 pracovních dní. Expresní zpracování zakázek nabízíme s příplatky podle platného ceníku. Pokud není v potvrzení uvedeno jinak, z vážných důvodů, například provozních, můžeme lhůtu prodloužit. O tomto bude zákazník informován prostřednictvím e-mailu, či jiného zvoleného způsobu komunikace.
  2. V případě bezhotovostní úhrady zakázky expedujeme zásilku po připsání částky na náš bankovní účet.
  3. V zásilce obdržíte doklad o zhotovení zakázky (účtenka). Nedílnou součástí zásilky je přepravní list našeho smluvního přepravního partnera.
  4. V případě pořadavku faktury stačí uvést potřebné údaje do poznámky k objednávce (název firmy z OR, adresu, IČ, DIČ).